Yandex Browser for Android

19.4.0.535

5.0

15

Yandex'in hızlı ve çok yönlü web tarayıcısı artık akıllı telefonunuzda

1.2M

Bu uygulamayı oyla

Yandex Browser for Android, doğrusu, resmi Yandex browser for Android, hızlı tarama yapma tecrübesini geniş kapsamlı özelliklerle ve mobil sürümlere bazı ayrıcalıklı özelliklerle sunan bir uygulamadır.

Beklenildiği üzere, Yandex Browser for Android modern bir tarayıcının sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir: Kolay yer imi yönetimi, hızlı sekme değiştirme, şifre kaydetme vb. Yandex’i varsayılan arama motoru olarak kullanmasına rağmen, arama motorunu Google veya Yahoo ile uygulama ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Yandex Browser for Android’de olan en ilginç özelliklerden bir tanesi, web-sitesini ve video sıkıştırmasını kullanarak tarayıcıyı daha hızlı yapan turbo opsiyonudur. Bu data planınızı korumanıza yardımcı olur.

Yandex Browser for Android’i masaüstü sunucusu kullanan kullanıcılar için kaçınılmaz yapmasının bir diğer özelliği de veri planınızı tüm diğer verilerle eşleştirmeye yardımcı olmasıdır. Tam da Google Chrome’da olduğu gibi, yer imlerinizi ve tarihçenizi bilgisayarınız ile Androidiniz arasında paylaşabilirsiniz.

Yandex Browser iyi miktarda özellik sunan ve diğer büyük işletme sistemlerine gerçek bir alternatif sunan Androidler için harikulade bir sunucudur.
Uptodown X